Satış ve Teslimat


Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde alışveriş yapıyorsunuz.
Sitemizden üye olarak ve üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.
Web sitemize sipariş verdiğinizde mail adresinize, bu siparişle ilgili onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Havale veya Posta Çeki ile yapılan ödemelerde operatörlerimiz tarafından vermiş olduğunuz telefon numarasından aranarak satış işlemi için onay alınacaktır. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.
Sevkiyata uygun fiziksel bir değer ifade eden ürün siparişleriniz sizin talebiniz doğrultusunda kargo ile teslim edilecektir.
Siparişin verildiği tarih sistemimizin tarafınıza telefonla ulaşarak onay aldığı tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır. ozdebiryayinlari.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Hediye gönderi olması veya başka bir nedenle faturanın gönderilmesinin istenmediği durumlar, müşteri notları bölümünde bildirilmelidir. Bu durumda ozdebiryayinlari.com faturayı ilgilisine alıcı ödemeli olarak gönderir, faks çeker veya e posta atar.Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları %8'dir. Kargo ücretleri için KDV oranı % 18'dir.
Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından ozdebiryayinlari.com sorumlu değildir. 
Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İş bu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır